Хімія і не тільки – чергова зустріч з технологами і ще дещо…

28 квітня 2023 року о 18-00, у зустрічі з учасниками Клубу «Хімія і не тільки» та СНТ кафедри взяв участь завідувач кафедри Технологій фармацевтичних препаратів НФаУ, проф. Олександр КУХТЕНКО. Він коротко розповів присутнім про сучану фармацевтичну промисловість України, ознайомив з напрямками роботи та можливість участі в СНТ кафедри .

Також професор Олександр КУХТЕНКО запросив пристуніх до участі у Х Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної технології», яка присвячена 60-річчю з дня народження доктора фармацевтичних наук, професора Гладуха Євгенія Володимировича (10-11 травня 2023 року).

Завідувачка кафедри Загальної хімії, проф. Ірина ЖУРАВЕЛЬ повідомила про можливість участі у Міжнародній internet-конференції «Modern chemistry of medicines» (18 травня 2023 року).

А щоб студентам було легше обрати тематику досліджень, описати результати і опублікувати тези, голова СНТ НФаУ Олена МАЛА (Фм21(4,10д)-01) розповіла про власний досвід перших кроків у науці та порадила, з чого краще починати, де що шукати та які можливості дає наукова робота.

Відповідальна за СНТ кафедри Загальної хімії доц. Олена КОВАЛЬСЬКА на конкретних прикладах продемонструвала правила написання та оформлення тез доповідей.

Присутні відзначили, що ця інформація є дуже атуальною, а наукова робота, публікація результатів та, особливо, виступи з доповідями сприяють формуванню soft skills, необхідних сучасним студентам: індивідуальних (вміння чітко ставити мету та формулювати завдання) та комунікаційних (зрозуміло формулювати думки, спілкуватись з людьми, аргументовано відповідати на питання, готовувати якісні презентації тощо) якостей.