Екскурсія до НТК «Інститут монокристалів» НАН України

27 квітня 2023 за ініціативи завідувачки кафедри Загальної хімії, професора Ірини ЖУРАВЕЛЬ учасники СНТ (Білик Марія (Фм21(4,10д)-02), Данило Зубков, Кирилов Дмитро (Фм21(4,10д)-06), Мекленбурцев Олександр, Рижук Анастасія, Гуторка Микита (Фм21(4,10д)-01), Фурман Ірина (ТФПм19(4,10д)), Мірошниченко Карина, Побот Анжела (Фм20(3,10д)мед) та співробітники кафедри побували на екскурсії в НТК «Інститут монокристалів» НАН України де відвідали виставкову залу і Лабораторії технології та аналізу лікарських засобів.

Екскурсію проводив ЩЕРБАКОВ Іліас Бен-Хамудович – кандидат хімічних наук, Учений секретар НТК “Інститут монокристалів” НАН України.

З роботою Лабораторій технології та аналізу лікарських засобів відвідувачів ознайомив професор ЛЯПУНОВ Микола Олександрович.