“Хімія і не тільки” – криміналістика та судова експертиза

12 травня 2023 року о 18-00 у клубі відбулось засідання на тему “Криміналістика та основи судової експертизи”. Організатори заходу: кафедри загальної хімії, медичної хімії, фармацевтичної хімії , аналітичної хімії та аналітичної токсикології НФаУ, лабораторія фізичних, хімічних, біологічних та молекулярно-генетичних досліджень ННЦ “ІСЕ ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса”.

Про особливості роботи судового експерта розповіла завідувачка сектору біологічних, ветеринарних та грунтознавчих досліджень лабораторії фізичних, хімічних, біологічних та молекулярно-генетичних досліджень Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М. С. Бокаріуса» к.вет.н. Булавіна Вікторія Сергіївна.

Присутні студенти та співробітники НФаУ задавали питання щодо можливості працевлаштування  в ННЦ “ІСЕ ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса” після закінчення НФаУ, специфіку досліджень об’єктів та методи, які використовують при цьому.

На завершення зустрічі Булавіна Вікторія Сергіївна запросила усіх бажаючих відвідати з екскурсією ННЦ “ІСЕ ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса”, зокрема, Науково-прикладний музей.