Микита ГУТОРКА – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

20 квітня 2023 року у Національному фармацевтичному університеті на підсумковій конференції, в  рамках щорічної ХХIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт.

Микита ГУТОРКА (група Фм21(4,10д)-01) представив роботу «Одержання прісної води із продуктів життєдіяльності людини з використанням прямого осмосу» (науковий керівник – к. фарм. н., доцент кафедри загальної хімії Криськів О.С.) у секції Раціональне природокористування та екологічна безпека та нагороджений Дипломом І ступеня.

Колектив кафедри щиро вітає Микиту і бажає Перемоги, миру та подальших наукових успіхів!