Хімія і не тільки – насичена програма!

14 квітня 2023 року о 18-00, на зустріч з учасниками Клубу «Хімія і не тільки» завітала завідувачка кафедри Біотехнології НФаУпроф. Наталя ХОХЛЕНКОВА, котра розповіла про сучасні можливості та перспективи біотехнологічних розробок, можливість участі студентів у СНТ кафедри та виконання магістерських робіт.

Студентка групи Фм21(4,10д)-01 Вікторія ВАСИЛЬЧЕНКО розповіла про своє хобі – вишивку, традиція якої передається від бабусі до онуки та продемострувала бабусені і свої роботи.

Юлія РУДАК (група Фм21(4,10д)-02) розповіла про “Вплив пробіотиків на процеси адгезії і когезії біфідобактерій” (керівник – доц. Коваль А.О.).

Вікторія ВАСИЛЬЧЕНКО презентувала створений за ініціативи Студентського самоврядування НФаУ Проект “КРОК-1” для підготовки до складання ЄДКІ студентів спеціальності 226 Фармація, промислова фармація.

На завершення усіх присутніх чекав сюрприз – світлини, зроблені на кафедрі минулого року під час очого навчання, на яких студенти і викладачі відшукали себе.