Відпрацювання практичних навичок та знайомство із сучасною технікою лабораторних робіт на базі ТОВ «НВП «ЄНАМІН»

6 вересня 2023 року в рамках договору про співпрацю було організовано знайомство та опрацювання найсучасніших практичних навичок у галузі синтезу нових біологічно-активних речовин та їх аналізу. На базі ТОВ « НВП «ЄНАМІН» для студентів Національного фармацевтичного університету було проведено екскурсії та надано можливість виконання експериментів в лабораторіях для здобувачів вищої освіти, що тимчасово знаходяться у м. Київ. Студенти 2-5 курсів спеціальностей «Фармація» та «Технології фармацевтичних препаратів» отримали можливість практичного ознайомлення із сучасними методами органічної, аналітичної та фармацевтичної хімії (методи титрування, визначення температур топлення, визначення залишкових розчинників методом газової хроматографії тощо), лабораторними методами органічної хімії (фільтрування, перегонка під вакуумом та інше), хроматографічними методами аналізу та лабораторними сучасними біохімічними методами дослідження фармакологічної активності Лабораторний практикум зараховано здобувачам вищої освіти 2 курсу ОП Фармація/Технології фармацевтичних препаратів як практичні навички з органічної та аналітичної хімії, 3-4 курсу – з фармацевтичної хімії, 5 курсу – стандартизації лікарських засобів.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву та всім співробітникам ТОВ «НВП «ЄНАМІН» за надану можливість доєднатись до Великої Фарми та усіляке сприяння для успішної та продуктивної реалізації спільного проекту.