Події листопад 2021 р.

03 листопада 2021 р. відбулася онлайн зустріч ректора НФаУ Алли Котвіцької з ректором КазНМУ ім. С.Д. Асфендіярова Талгатом Нургожин (Казахстан)

03 листопада, у рамках зустрічі ректора Національного фармацевтичного університету, професора Алли Котвіцької з ректором Казахського Національного медичного університету ім. С.Д. Асфендіярова, професором Талгатом Нургожин, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між університетами.

Зустріч пройшла у форматі ZOOM-конференції. У її рамках ректори обох університетів обговорили можливості співпраці у освітньому та науковому напрямах із метою активізації взаємовідносин між НФаУ і КазНМУ ім. С.Д. Асфендіярова.

На зустріч був запрошений партнер НФаУ, Почесний консул Республіки Казахстан у Харківській, Полтавській та Сумській областях, Президент Харківського Дипломатичного клубу, Почесний доктор НФаУ Емін Наджафлі.

Національний фармацевтичний університет представляли ректор Алла Котвіцька, проректор з НПР Інна Владимирова, завідувачка кафедри фармацевтичної хімії Вікторія Георгіянц, завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів Олександр Кухтенко, завідувачка кафедри органічної хімії Ірина Журавель, професор кафедри фармакогнозії Олег Кошовий.