Події листопад 2021 р.

05 листопада 2021 р. відбулося об’єктове тренування з питань цивiльного захисту

05 листопада 2021 р. у гуртожитках №№ 3 та 4 Студентського містечка НФаУ відбулося об’єктове тренування з питань цивiльного захисту «Дії керівного складу університету, персоналу, охорони та студентів щодо безпечної та швидкої евакуації людей при виникненні пожежі».

Тренування проводили фахівці відділу цивільного захисту за методичним супроводом фахівців Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Харківської області із залученням територіального підрозділу ДСНС. Вони провели інструктаж щодо дій при виникненні пожежі, евакуації на об’єкті та продемонстрували заходи з організації гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, евакуації, а також взаємодію учасників освітнього процесу з пожежно-рятувальними підрозділами.

У тренуванні взяла участь завідувач кафедри органічної хімії, професор, доктор фармацевтичних наук Журавель І.О.