• Українська
  • English
  • Русский

Бондаренко Наталія Юріївна

Доцент ЗВО кафедри загальної хімії, кандидат фармацевтичних наук, доцент

Бондаренко Наталія Юріївна (27.02.1980, м. Харків) – доцент, кандидат фармацевтичних наук, доцент ЗВО кафедри загальної хімії НФаУ.

Закінчила Харківську фармацевтичну академію (2001), де і працює з 2002 р.: спочатку навчання в аспірантурі (2002 – 2005 рр.), потім була переведена на посаду асистента кафедри фізичної та колоїдної хімії НФаУ (2005 – 2010 рр.), а з 2010 р. і дотепер працює на посаді доцента закладу вищої освіти.

Читає лекції, проводить практичні (лабораторні) заняття та семінари з освітньої компоненти «Фізична та колоїдна хімія», а також з вибіркової освітньої компоненти «Сорбенти медичного призначення; є розробником та тьютором дистанційних курсів. Крім цього, є заступником декана та відповідальним секретарем екзаменаційної комісії на факультеті фармацевтичних технологій та менеджменту. Закінчила магістратуру зі спеціальності «011 Освітні, педагогічні науки», ОП «Педагогіка вищої школи» (НФаУ, 2020).

Науковий напрямок: застосування кінетичних методів у фармацевтичному аналізі.

Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Аналітичні системи на основі спряжених реакцій окиснення органічних відновників гідроген(ацил)пероксидами та їх застосування у фармацевтичному аналізі» (2007). За час роботи на кафедрі опубліковано більше 90 наукових та навчально-методичних робіт.