МЕТРОШКОЛА 25 березня 2024 року

На базі метрошколи (станція метро «Університет») в рамках загальноміської акції для школярів «Харківські університети – формула вибору», викладачі кафедри загальної хімії доц. Шпичак Т.В., доц. Билов І.Є., доц. Бризицька О.А., провели заняття «Кольорові перевтілення органічних сполук» для 20 учнів 10 класу Комунального закладу «Харківський ліцей №16» Харківської міської ради. Під час заходу учні відповідали на питання, із зацікавленістю виконували досліди – кольорові реакції для фенолу, гліцерину, лікарського препарату антипірину, отримували азобарвник і ознайомились із основами теорії кольоровості. За допомогою відомих індикаторів метилового оранжевого і фенолфталеїну визначали зміну кольору в залежності від середовища – кислого чи лужного. Заняття викликало незабутні враження і стане в нагоді при вивченні класів органічних сполук під час уроків хімії за шкільною програмою.