Щорічно кафедрою органічної хімії проводиться Олімпіада НФаУ з органічної хімії, на яку запрошуються студенти І-V курсів та всіх спеціальностей НФаУ. Мета проведення олімпіади — виявити та відзначити студентів, які успішно засвоїли курс органічної хімії та здатні знайти оригінальний підхід до вирішення хімічних задач з наступною зацікавленість до поглибленого вивчення фундаментальної дисципліни.

Протягом 2000-2018 р.р. в олімпіаді взяли участь більше 400 студентів І-V курсів НФаУ, учні хіміко-біологічного класу економічного ліцею №168 „Імпульс”, учні коледжу НФаУ.

Для написання робіт олімпіади пропонується 5 конкурсних завдань, які складаються викладачами кафедри, обговорюються та затверджуються на засіданні кафедри.

olimpiada-2016

5.2016 2

olimpiada

ol1

Олімпіаду відкривають професор Шемчук Л.А. та доцент Колеснікова Т.О.

При написанні конкурсних завдань студентів підтримують доценти Шпичак Т.В. та Ситнік К.М.

Член-кореспондент НАН України, професор В.П. Черних і професор Л.А. Шемчук із організаторами (асистентом Д.В. Левашовим та аспірантом Д.О. Легою) і учасниками олімпіади з органічної хімії 2012 року

olimpiada-2015

olimpiada1