Корпус органічної і технічної хімії Харківського університету, в якому проводились лекції і семінарські заняття з органічної хімії для студентів ХФІ у 1921-1922 р.р.

Корпус ХФІ по вулиці Московській, будинок 8, в якому кафедра органічної хімії з вересня 1922 р. до 1930 р. займала одну кімнату.

Корпус по вулиці Мельникова, 12, в якому з 1930 р. до 1985 р. (за винятком перебування ХФІ в евакуації під час Великої Вітчизняної війни) кафедра була розташована на першому поверсі будівлі в дев’яти кімнатах (3 учбові лабораторії, кабінет завідувача, лаборантська, 2 наукові лабораторії, аналітична кімната та матеріальна кімната).

Корпус ХФІ (НФаУ) по улиці Блюхера, 4, де з грудня 1985 р. кафедра розташована в учбово-лабораторному корпусі на 4-му поверсі і займає приміщення площею 692,57 кв.м.

• 4 навчальні лабораторї площею 235,67 кв.м.
  • 4 наукові лабораторії площею 199,6 кв.м.
  • конференц-зал площею 50 кв.м.
  • кімната для самопідготовки студентів (семінарська)
  • методичний кабінет
  • кабінет завідувача