Кафедра 1969 р.

Верхній ряд (зліва направо): В.П.Черних, Т.С.Джан-Темірова, С.Г.Петренко, П.О.Безуглий, В.Є.Третьякова, І.П.Банний, В.П.Разуваєва. Нижній ряд: П.М.Утеніна, Н.М.Валяшко, П.О.Петюнін, О.Ф.Солдатова, О.Н.Школьна

Кафедра 1978 р.

Верхній ряд (зліва направо): Абдель Алім Мохамед Абдель Алім, Г.П.Петюнін, В.В.Болотов, І.П.Банний, І.І.Бондарчук, В.І.Макуріна, В.О.Булгаков, В.І.Гридасов. Нижній ряд: В.П.Черних, О.К.Сухомлінов, П.О.Петюнін, В.П.Разуваєва, П.О.Безуглий.

Кафедра 1986 р.

Верхній ряд (зліва направо): Л.А.Шемчук, Ж.Острянко, O.Краснікова, Є.Л.Снітковський, О.М.Князь, І.Д.Сало, В.Л.Іващенко. Середній ряд: О.М.Сопельник, В.І.Степаненко, Л.М.Шляхтиченко, І.С.Гриценко, Г.І.Вегеш, С.В.Ставнічук, В.В.Страшний. Нижній ряд: В.І.Гридасов, Л.І.Самохіна, П.О.Петюнін, В.П.Черних, Т.О.Колеснікова, О.В.Чувурін.

Кафедра 2003 р.

Верхній ряд (зліва направо): П.С.Арзуманов, З.І.Коваленко, В.П.Снегірьов, О.С.Криськів, О.В.Колесніков. Середній ряд: Л.А.Шемчук, І.О.Журавель, К.М.Ситнік, Л.М.Шемчук, Т.О.Колеснікова, І.Л.Старчикова, І.Д.Грищенко, Т.В.Шпичак, В.П.Черних, В.Д.Горячий, Л.І.Боряк, Є.О.Цапко, Н.О.Уланова, І.Є.Билов. Нижній ряд: О.В.Ткаченко, О.В.Ільченко, С.В.Власов, М.В.Тернова, І.В.Орленко, Р.С.Євсєєв, О.О.Борченко, О.А.Бризицька, О.О.Цапко.

Кафедра 2004 р.

Верхній ряд (зліва направо): Г.В.Стороженко, О.В.Ткаченко, О.О.Цапко, С.В.Власов, В.Д.Горячий, П.С.Арзуманов, Є.О.Цапко, В.П.Снегірьов, К.М.Ситнік, О.С.Криськів, Р.С.Євсєєв, І.О.Журавель, Н.О.Уланова, Р.Г.Редькін, М.В.Тернова, Г.М.Капустян, О.О.Борченко. Нижній ряд: І.Є.Билов, О.А.Бризицька, Л.І.Боряк, З.І.Коваленко, І.Д.Грищенко, Т.О.Колеснікова, В.П.Черних, Л.А.Шемчук, Т.В.Шпичак, Л.М.Шемчук, І.Л.Старчикова, І.В.Орленко, О.В.Ільченко.

Кафедра 2010 р.

Верхній ряд (зліва направо): К.М.Ситнік, В.П.Снегірьов, І.Є.Билов. Середній ряд: Л.М.Шемчук, Т.О.Колеснікова, І.В.Орленко, З.І.Коваленко, Л.І.Боряк, І.Л.Старчикова, Г.В.Різак, В.П.Черних, Т.В.Шпичак, О.А.Бризицька, Н.О.Уланова, В.М.Хмара, Г.М.Капустян, О.О.Борченко, І.Д.Грищенко, І.О.Журавель. Нижній ряд: П.С.Арзуманов, Д.В.Левашов, О.С.Криськів, Л.А.Шемчук, В.Д.Горячий, С.В.Власов.

Кафедра 2018 р.

Верхній ряд (зліва направо): Д.В, Левашов, К.М.Ситнік, І.Є.Билов, О.А. Бризицька, Д.О. Лега, В.П. Черних, І.В. Орленко, Є.І. Сюмка, І.Л. Старчікова, П.С. Арзуманов, Г.В. Григорів, О.О. Цапко. Нижній ряд: В.Д. Горячий, Т.В. Шпичак, З.І.Коваленко, Л.І.Боряк,Т.О.Колеснікова, Л.А. Шемчук, С.В. Власов, В.М.Хмара, Г.М.Капустян, Л.М. Шемчук