Підготовка до ЄДКІ КРОК-1

6 лютого 2023 року, за ініціативи Студентського парламенту НФаУ (голова – Іван КАПРІОР) відбулась зустріч викладачів кафедри загальної хімії (зав. каф., проф. Журавель І.О., доц. Билов І.Є., доц. Шпичак Т.В., доц. Криськів О.С., доц. Івашура М.М.) зі студентами 2 та 3 курсів щодо підготовки до ЄДКІ КРОК-1 з Органічної хімії і Фізичної та колоїдної хімії.

Студентів цікавили питання щодо організації іспиту та його структури, методики підготовки та можливості онлайн тестування зі згаданих освітніх компонент у тренувальному та контрольному режимах.

Учасники домовились про майбутні зустрічі для оперативного вирішення питань, які виникають при підготовці до ЄДКІ КРОК-1 з Органічної хімії і Фізичної та колоїдної хімії.