Клуб “Хімія і не тільки” – моя майбутня професія

23 грудня 2022 року на кафедрі загальної хімії відбулась чергова зустрічі у клубі “Хімія і не тільки”.

Студенти першого (Гричухова Софія, Чех Ірина) і другого (Мала Олена, Урсул Олександра, Авад Аміра, Мекленбурцев Олександр) розповіли, як вони бачать свою професійну діяльність після закінчення університету.

Також учасники зустрічі поспілкувались з гарантом ОПП Фармація, завідувачкою кафедри фармацевтичної хімії НФаУ, проф. Георгіянц В.А., яка розповіла, чим можуть займатись у галузі фармації студенти і випускники НФаУ, запропонувала організувати ознайомчі екскурсії в аптеки, аналітичні лабораторії, на фармацевтичні підприємтсва.

Окрім того, студенти задавали питання щодо освітньої програми Фармація, вибіркових дисциплін, стажування у міжнародних програмах тощо, на які одержали фахові інформативні відповіді.

P.S. Усі присутні помилувались новорічною ялинкою, яку традиційно прикрасили на кафедрі загальної хімії у корпусі НФаУ по вул. Валентинівська, 4 (Харків).