Хімія і не тільки – продовжуємо зустрічі з колегами-технологами

31 березня 2023 року о 18-00, на засіданні Клубу «Хімія і не тільки» відбулась зустріч із завідувачкою кафедри Заводської технології ліків НФаУ, проф. Оленою РУБАН, котра розповіла усім про новітні лікарські форми та перспективи їх розробки на фармацевтичних підприємствах, можливість участі студентів у СНТ кафедри та виконання магістерських робіт.

Студентка групи Фм21(4,10д)-01 Валерія ЯВОРСЬКА розповіла цікаву історію відкриття Аспірину.

Марина ПОПОВА (Фм22(4,10д-03) поділилась думками з приводу обрання майбутньої професії.

Тетяна СЕРГІЄНКО (Фм21(4,10д)-06) провела для усіх екскурсію рідним містом Миколаївка, Краматорського району Донецької області.

На завершення Олена МАЛА (Фм21(4,10д)-01) власним прикладом агітувала за задоровий спосіб життя.